Dodací podmínky

dobírkaPayU online převodplatební kartapřevod na účet
Balíkovna98 Kč69 Kč69 Kč69 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky118 Kč89 Kč89 Kč89 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - sobotní doručení188 Kč159 Kč159 Kč159 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu108 Kč79 Kč79 Kč79 Kč
PPL Express home servis169 Kč130 Kč130 Kč130 Kč
PPL ParcelShop169 Kč130 Kč130 Kč130 Kč
Zásilkovna108 Kč69 Kč69 Kč69 Kč

Při objednání nad 500 Kč a při doručení Českou poštou je poštovné zdarma (nevztahuje se na dodání v sobotu).

DOBÍRKA

 • *Česká pošta - Balík Do ruky - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud Vaše objednávka bude přijata do 12.00 hodin, obvykle ji odešleme tentýž den, nejpozději následující. Platíte přímo pošťákovi při převzetí zásilky.
 • *Česká pošta - Balík Do ruky - dodání v sobotu - doba doručení v sobotu (tuto službu je možno zvolit od po - pá do 14:30 hod.). Platíte přímo pošťákovi při převzetí zásilky.
 • *Česká pošta - Balík Na poštu - doba doručení 1-2 pracovní dny. Pokud objednávku obdržíme do 12.00 hodin, zpravidla je vyexpedována v den přijetí objednávky, nejpozději na druhý den. Zásilku si můžete vyzvednout na příslušné poště, platíte při jejím převzetí.
 • *PPL express - doba doručení do 1-2 pracovních dnů. Pokud Vaše objednávka bude přijata do 12.00 hodin, obvykle ji odešleme tentýž den, nejpozději následující. Platíte přímo kurýrovi při převzetí zásilky.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

Pokud si zvolíte platbu převodem, obdržíte při potvrzení objednávky také číslo účtu, na které, prosíme, proveďte úhradu za objednávku do tří dnů. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, expedujeme Vaši zásilku. Bankovní spojení:

Česká spořitelna, a. s.
Číslo účtu: 4108932/0800
Adresa: Česká spořitelna, a.s., RKC Ostrava, nám. Dr. E. Beneše 6, 702 70 Ostrava
Odkaz pro přihlášení na účet: Česká spořitelna

Pokud si pro platbu převodem zvolíte Online převod a vyberete banku, u které máte účet - Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank, GE Money Bank, Sberbank, Fio banka, budete po dokončení objednávky přesměrováni skrze online platební systém PayU na internetové bankovnictví Vaší banky kliknutím na tlačítko "ZAPLATIT ONLINE" nebo automaticky, po několika sekundách. Po přihlášení do internetového bankovnictví se Vám zobrazí předvyplněný platební příkaz (vyplněné číslo účtu pro zaslání platby, varabilní symbol, částka za zboží) a Vy pouze potvrdíte platbu. Výhodou Online platby převodem je, že ihned po Vašem potvrzení platby obdržíme úhradu za objednávku a expedujeme Vaši zásilku.

 • Česká pošta - Balík Do ruky - doba doručení do 1-2 pracovních dnů* od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.
 • Česká pošta - Balík Do ruky - dodání v sobotu - doba doručení v sobotu.* Objednávku expedujeme v případě připsání platby na náš účet do pátku 14:30 hod. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.
 • *Česká pošta - Balík Na poštu - doba doručení do 1-2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky na příslušné poště už nic neplatíte.
 • PPL express - doba doručení do 1-2 pracovních dnů* od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.

Jednu z těchto variant zvolíte v průběhu objednávky.

Česká pošta

Balík Do ruky - doručení na Vámi zvolenou adresu

 • předem budete informováni o doručení prostřednictvím SMS nebo e-mailem
 • možnost garantovaného času dodání již následující den, i v sobotu pro balíky podané v pátek (Balík Do ruky - sobotní dodání)
 • v lokalitách s prodlouženou dobou doručování Vám balík doručí až do večerních hodin
 • pokud není adresát zastižen, můžete se dohodnout na dalším doručení v jiném termínu

Balík Na poštu - odběr na Vámi zvolené poště

 • nemusíte být v určitý čas na určitém místě, balík si vyzvednete na zvolené poště
 • předem budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení na poště
 • možnost garantovaného času dodání již následující den
 • pokud si adresát z nějakého důvodu nemůže nebo nechce Balík Na poštu vyzvednout, může zažádat o jeho doručení až domů

Vyzvednutí Balíku Na poštu

Balík Na poštu je připraven k vyzvednutí na Vámi zvolené poště následující den po podání již od 12 resp. 15 hodin. O připravenosti balíku k vyzvednutí budete informováni pouze elektronickou formou, klasickou papírovou výzvu již ve schránce nenajdete.

Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách České pošty:Sledování zásilek (Track&Trace).

I v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení balíku prostřednictvím internetu (k zobrazení je nutné získat certifikát kliknutím na tlačítko ,,přidat výjimku").

Zboží zasílané přepravní službou PPL

PPL doručuje balíky ve všední dny v čase od 8 – 18 hod. Doručovatel Vás před dodáním zásilky bude telefonicky kontaktovat, a to v den doručení. Domluví se s Vámi na předání. Upřesní Vám přibližný čas doručení, výši dobírky (pokud jste zvolili platbu kartou při vytvoření objednávky, nic neplatíte). Pokud se nepodaří balík doručit na první pokus, zanechá doručovatel oznámení ve Vaší schránce. Na druhý den je další pokus doručení. Pokud bude i druhý pokus neúspěšný, kontaktujte příslušné Depo (informace získáte na internetových stránkách PPL při vyhledávání zásilky).

Průběh doručení zásilky můžete sledovat na internetových stránkách přepravní služby PPL:sledování zásilky.

Postup při přebírání zásilky prostřednictvím České pošty a služby PPL

 • Zkontrolujte, zda není poškozen obal, ve kterém bylo zboží zasláno. Pokud zjistíte, že je obal protržený nebo rozlepený, zboží nepřebírejte nebo převezměte s výhradou. Po převzetí zboží by nemusela být reklamace ze strany pošty nebo kurýra služby PPL uznána.
 • Po rozbalení zboží pečlivě zkontrolujte, zda není poškozeno. Objeví-li se závada, ihned nás kontaktujte.
 • Nezapomínejte, že podle podmínek dopravce nelze zásilku před zaplacením rozbalit a překontrolovat.

Vždy se snažíme postupovat ve vyřizování vašich zásilek velmi rychle, aby doba doručení nepřesáhla výše námi udanou dodací lhůtu.

Osobní odběry

Osobní odběry nejsou možné.

×
Hotovo